Restauracja Września
Restauracja Królewska Września

RESTAURACJA TAROT

Zobacz także:


Konferencje

Tutti-Frutti daje Państwu prawie niczym nieograniczone możliwości organizacji konferencji firmowych i tematycznych. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy trzy restauracje oraz kilka sal, które nieustannie, z powodzeniem adoptujemy na potrzeby różnego typu konferencji i zjazdów.

Jeżeli szukają Państwo miejsca, idealnego na zorganizowanie konferencji we Wrześni, która będzie wzbogacona o kompleksową i profesjonalną obsługę techniczno-cateringową, mogą nam Państwo w pełni zaufać. Jesteśmy profesjonalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu konferencji, dzięki czemu możemy uniknąć pomyłek oraz niedociągnięć i zapewnić Państwu niczym niezakłócony, planowy przebieg konferencji.

Jeżeli organizują Państwo konferencję u siebie w firmie i szukają Państwo profesjonalnej firmy cateringowej, która dowiezie do Państwa potrawy oraz zadba o całą sferę gastronomiczną na miejscu, u Państwa w firmie, zapraszamy do zakładki Catering.

Jeżeli chcesz zorganizować swoją konferencję wraz z Tutti-Frutti lub masz jakieś pytania czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

NAWIGACJA STRONYRestauracja Tarot
Imprezy okolicznościowe
Zamów do domu
Menu restauracji
Galeria
Kontakt