Restauracja Września
Restauracja Królewska Września

RESTAURACJA TAROT

Zobacz także:


Spotkania biznesowe - salka konferencyjna

W Restauracji Tarot zorganizują Państwo profesjonalny kameralny bankiet firmowy. Salka Konferencyjna to idealne miejsce na spotkanie w mniejszym gronie. Oryginalny wystrój, wygodne czerwone kanapy i ciekawa aranżacja wnętrza, pozwolą Państwu spędzić ten czas z przyjemnością. Oczywiście pracownicy Restauracji Tarot zapewnią Państwu profesjonalną obsługę i najlepsze potrawy. Menu, które będzie obowiązywało w czasie bankietu firmowego, możemy dostosować do Państwa wymagań i potrzeb.

Nasza Salka Konferencyjna daje Państwu wiele dodatkowych możliwości. Jedną z nich jest duży telewizor plazmowy, który umożliwi Państwu przeprowadzenie prezentacji. Innymi dodatkowymi usługami, które możemy Państwu zaoferować jest transport i ochrona terenu imprezy. Wszystkie bankiety realizujemy w pełni profesjonalnie w oparciu o wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w tym zakresie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją kameralnego bankietu w naszej Salce Konferencyjnej, zapraszamy do kontaktu z naszym menadżerem:
tel.: +48 (61) 436-43-97
fax: +48 (61) 640-09-48

NAWIGACJA STRONYRestauracja Tarot
Imprezy okolicznościowe
Zamów do domu
Menu restauracji
Galeria
Kontakt