Restauracja Września
Restauracja Królewska Września

RESTAURACJA TAROT

Zobacz także:


W Restauracji Tarot zorganizują Państwo niezapomniane wesele

Restauracja Tarot to idealne miejsce na zorganizowanie wesela, na którym poczujecie nutę intrygującego nastroju francuskiej, dziewiętnastowiecznej bohemy. Ogromna sala, którą dysponujemy, pomieści nie tylko setkę gości, ale pozwoli również na wyznaczenie przestronnego miejsca do tańca. Wygodne kanapy pozwolą wypocząć znużonym gościom, a oryginalny wystrój naszej restauracji wprowadzi Państwa i Państwa gości w beztroski klimat zabawy.
Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wesela w Restauracji Tarot, zapraszamy do kontaktu z menadżerem naszej restauracji.

Pracownicy naszej restauracji to profesjonaliści, którzy z największą przyjemnością rzetelnie i kompetentnie doradzą Państwu w sprawie organizacji wesela. To również do nich mogą Państwo skierować wszystkie pytania i wątpliwości oraz zasięgnąć wszelkich, niezbędnych informacji.

W naszej restauracji mają Państwo możliwość wzbogacenia swojego wesela o szereg dodatkowych usług, takich jak: występy artystyczne, dokładne zaplanowanie scenariusza, zamówienie scenografii, profesjonalną aranżację wnętrz (wyposażenie ich w kwiaty i klimatyczne dodatki), ochronę terenu czy transport.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z doradcą w naszej restauracji. To właśnie w trakcie spotkania będą mogli Państwo wybrać menu, dokonać w nim zmian według Państwa upodobań i oczekiwań oraz omówić wszelkie niezbędne szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu z naszym menadżerem i wyznaczenia terminu spotkania organizacyjnego:
tel.: +48 (61) 436-43-97
fax: +48 (61) 640-09-48

NAWIGACJA STRONYRestauracja Tarot
Imprezy okolicznościowe
Zamów do domu
Menu restauracji
Galeria
Kontakt